מאוד קשה למצוא את הצעת ביטוח רכב הזולה והמוצלחת ביותר. החיפוש מייאש, מתיש ולפעמים בלתי אפשרי.
בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.
השאר לנו את כאב הראש והחיפושים אחר הצעה משתלמת ואנו נחסוך לך עד 50% בהוצאות ביטוח רכב. כל שעליך לעשות הוא למלא את הטופס והמומחים יחזרו אליך עם הצעות מיוחדות בשבילך.
השירות הינו בחינם וללא התחייבות!
Share on Facebook
Twitterשתף ב

תוכנית חסכון - ערוץ 2 :

ביטוח רכב 9000000

כולנו כבר יודעים שתשעה מיליון או 9,000,000 זה לא כסף זה ביטוח רכב או כל סוג ביטוח אחר שתחשבו עליו. חברת הביטוח תשעה מיליון או איי.די.איי חברה לביטוח בע"מ היא אחת מחברות הביטוח הישיר בישראל. כדי לבצע ביטוח רכב, שירה, רכוש, ביטוח חיים, בריאות ועוד, אין צורך לעבור דרך סוכן ביטוח, אלה פשוט להרים טלפון 03-9000000 ואתה כבר בעניינים.
חברת ביטוח 9000000 או איי.די.איי חברה לביטוח, החלה דרכה במכירת פוליסות ביטוח רכב ודירה, כשבהמשך היא מרחיבה פעילותה וחודרת לענפי ביטוח אחרים בשיטת ביטוח ישיר. כיום מבטחת החברה לקוחות רבים בתחום הבריאות, ביטוחי משכנתא, ביטוח עסק, מבנה, ביטוחי חיים ועוד תחומים.
כל סוגי הביטוח ניתנים לרכישה באמצעות הטלפון מול נציג שירות או דרך האינטרנט.
את רוב מניותיה של איי.די.איי – 9000000 מחזיקה ביטוח ישיר השקעות פיננסיות שבידיה של צור שמיר בע"מ. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב.
חברת ביטוח רכב 9000000 מבססת את פעילותה על ביטוח ישיר ומאמינה כי לא צריך גורם מתוך בין חברת הביטוח ללקוח. בשיטה זו, מאמינים בחברה, מוזלות עלויות הפוליסה והלקוח נהנה מיחס טוב יותר באופן ישיר מול החברה, תוך מתן אמון הדדי בין שני בצדדים, שברוב המקרים אינם רואים האחד את השני.
אידיאולוגיה זו מושתתת על העיקרון של הדדיות, אמינות, מקצוענות זריזות, יעילות ואכפתיות מהלקוח. תשעה מיליון ביטוח רכב הוכיחה בכל המקרים כי היא עומדת בהתחייבויות מול הלקוח במקרים בהם נזקק לה, במקרי גניבה, תאונה או כל אירוע לא צפוי אחר שגרם לאי נוחות, פגיעה ברכוש או חלילה בגוף. נציגי החברה מגלים אוזן קשבת, אכפתיות ומעורבות ישירה מרגע המשבר ועד לפתרונו.

ביטוח רכב ב- 9000000  : הכי טוב, הכי פשוט

לקוחותיה של תשעה מיליון יכולים ליהנות מכל סוגי ביטוח הרכב, החל מביטוח רכב מקיף, ביטוח רכב חובה, צד ג' וביטח אופנוע. ביטוח מקיף בחברה יקנה לכם מלבד כיסוי הנזק גם סיוע משפטי במידה והנזק או התאונה מגיעה לבית המשפט, או כשיש חשד לפלילים, גרירה, במקרה הצורך, שמשות, רכב חלופי במקרה שנתקעתם או שהאוטו במוסך, ביטוח מיוחד לחייל ועוד. במידה ותבטחו את רכבכם דרך אתר האינטרנט של החברה, תזכו להנחה של 25% בפוליסה.

9000000 ביטוח רכב : שירות ייחודי – מעקב אחרי הפוליסה באינטרנט

חברת ביטוח רכב תשעה מיליון מאפשרת ללקוחותיה לעקוב כל העת אחר הפוליסה באינטרנט באמצעות קוד כניסה אישי. הזנה של מספר תעודת הזהות והפרטים האישיים תחשוף אותך לכל הניירת שלך, לקבל הנחיות מפורטות לפני הצורך, ריכוז רשימת מוסכי ההסדר הקרובה ביותר למקום מגוריך, רשימת ספקי השירותים של ביטוח רכב, כיצד מזמינים שירותי גרירה, טיפים לבעלי אופנועים ועוד. הכי פשוט תשעה מיליון ביטוח רכב.


לקבלת מידע אודות חברות הביטוח המובילות בארץ לחצו כאן : חברות ביטוח רכב . 
 
ביטוח ישיר רכב
חברת ביטוח ישיר רכב היא חברת הביטוח הראשונה בקטגוריית הביטוח הישיר. כל מי ששומע רדיו בכל התדרים כמעט, יזכור בוודאי את המשפט החוזר על עצמו בג'ינגל של החברה "הקש על החמש ביטוח ישיר". שלוש פעמים חמש בטלפון אחרי הקשת כוכבית תוביל אותך לנציגת שירות שתוכל לבצע לך את כל סוגי הביטוח באמצעות הטלפון וכרטיס האשראי. מדובר בביטוח חובה, ביטוח מקיף, ביטוח צד ג', ביטוח אופנוע ועוד.

חברת ביטוח ישיר רכב היא החברה הראשונה או אם תרצו הסנונית שבישרה על בואן של עוד מספר חברות המתמחות בתחום של ביטוח ישיר שמבטיח לנו כי הדילוג על סוכן הביטוח חוסך לנו כסף רב בדמי התיווך בין סוכנות ביטוח לבין החברה ובכך הם יכולים להעניק למבוטח פוליסות משובחות בתשלומי פרמיה נמוכים יותר. חברת ביטוח ישיר רכב החלה את דרכה בישראל בשנת 94'. כיום מחזיקה החברה קצת יותר מעשרה אחוזים משוק ביטוחי הרכב בישראל, כולל חברות הביטוח המסורתיות.

חברת ביטוח ישיר עוסקת בכל תחומי הביטוח החל מביטוח דירה, ביטוח בריאות, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא, מטען ועד ביטוח רכב לסוגיו.
כל סוגי הביטוח כולל ביטוח חובה לרכב ניתן לרכוש דרך הטלפון עם נציגי החברה ובאמצעות כרטיס אשראי של המבוטח. חברת ביטוח ישיר רכב מאפשרת לכם את השירות גם דרך האינטרנט אפילו ביתר קלות. חברת ביטוח ישיר היא גם חברת אשראי ומאפשרת מימון  (מימון ישיר) לרכישת רכב ועוד.
בין שירותי ביטוח ישיר רכב מציעה החברה:

ביטוח מקיף לרכב

הביטוח מכסה את כל נזקי הרכוש הנגרמים לרכב עקב תאונה, שריפה או גניבה. כמו כן מכסה הביטוח גם פגיעה בצד שלישי. חברת ביטוח ישיר רכב מציעה פוליסה התפורה אישית למידותיו של הנהג על פי הנתונים שמסר. בין היתר הוא מקבל שירותי גרירה עם תוספת חמישה כוכבים – הגעה תוך שעה של איש חברת הגרירה למקום בזמן תאונה, ביטוח שמשות בלי השתתפות עצמית, רכב חלופי בזמן גניבה או אחרי תאונת טוטאל לוס, החלפת רכב חדש בישן, רדיו דיסק חלופי בזמן גניבה וכיסוי נהג צעיר. חושבים חל הכל בחברת ביטוח ישיר רכב.

ביטוח חובה לרכב : היתרונות של חברת ביטוח ישיר רכב

ביטוח חובה לרכב מכסה את כל נזקי הגוף הנגרמים עקב תאונת דרכים. הכיסוי הוא על נוסעי הרכב שלך וגם על נפגעים אחרים המעורבים בתאונה חלילה. נהיגה ללא ביטוח חובה לרכב אסורה בהחלט ולכן חברת ביטוח ישיר לרכב תדאג שתעודת החובה תגיע אליך לדואר כמה שיותר מהר. אתה משלם בשלושה דרכים קלות אפשריות: האחת היא כרטיס אשראי בטלפון. עם קבלת התשלום של המבוטח, נציג חברת ביטוח ישיר רכב שולח את צילום התעודה בפקס או במייל כך שעם רגע התשלום תוכל לעלות כבר על הכביש מבלי להמתין דקה אחת מיותרת. דרך נוספת היא העברת התעודה בדואר בתוך שעתיים וחוץ מזה תוכל לקבל את התעודה המקורית לא משולמת בדואר ואתה משלם בעצמך.
הקש על החמש ביטוח ישיר ואתה מסודר.


לקבלת מידע אודות חברות הביטוח המובילות בארץ לחצו כאן : חברות ביטוח רכב .

לכתבה המלאה>>
שירביט ביטוח רכב
שירביט ביטוח רכב היא חברה צעירה יחסית בין כל אריות הביטוח בוק הישראלי, עם זאת עשתה החברה לעצמה שם טוב בתחום הביטוח ובעיקר ביטוח רכב. מדובר בחברה שהוקמה רק בתחילת המילניום. חברת שירביט ביטוח רכב מבצעת כמעט את כל סוגי הביטוח, ביניהם ביטוח רכב, ביטוח אלמנטארי, ביטוח רכב חובה ומקיף, ביטוחי עסק, ביטוח דירות ומבנים, ביטוח עסקים, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוח משכנתא, ביטוח טיולים ונסיעות ועוד תחומים.

מי שמגיר את חברת שירביט ביטוח יודע כי לא תמיד היה מדובר בחברת ביטוח קלאסית. בתחילת דרכה הייתה שירביט סוכנות ביטוח ככל סוכנות אחרת. היא הייתה מתווכת בין המבוטחים לחברת ביטוח גדולה שהייתה הגוף הפיננסי שמבצע את הביטוח ויכול לעמוד בתשלומים במקרה הצורך.
עם הזמן צברה הסוכנות לקוחות רבים וכתוצאה מכך גם הון כספי לא מבוטל מה שאפשר לה ליזום מעבר לליגה של הגדולים ולהפוך לחברת ביטוח בשנת 2000. כיום החברה נותנת על פי חוק את כל שירותי הביטוח אבל התחום המרכזי של שירביט הוא ביטוח רכב לכל סוגיו, וזה כולל ביטוח רכב חובה, ביטוח מקיף לרכב, ביטוח צד ג' וביטוח אופנועים.

לקוחותיה של שירביט ביטוח רכב נהנים גם ממגוון סוגי ביטוח אחרים, כך שאם הם מעוניינים בביטוח דירה, ביטוח חיים, ביטוחי נסיעות, ביטוח משכנתא ועוד. כיוון שהחברה מצליחה לספק את השירות במחירים נוחים יחסית ליתר חברות הביטוח בשוק, היא נהנית משיתוף פעולה פורה עם סוכנויות ביטוח וסוכני ביטוח רבים בישראל שרוצים לתת מחירים אטרקטיביים ללקוחותיהם.

מלבד סוכנויות הביטוח דרכם תוכלו לעשות את הפוליסות שלכם אצל שירביט ביטוח רכב, עומדים לרשותכם סניפי החברה עצמה בערים מרכזיות בישראל, בתל אביב, חיפה, ראשון לציון, באר שבע, נתניה ירושלים והעיר אשדוד.

הצעות לביטוח רכב ניתן לקבל באתר שירביט וגם באמצעות הטלפון. כמובן שלפני כל סגירה על ביטוח אתם מבררים בחברות אחרות ועושים השוואות מחירים. לכל חברת ביטוח ובכל סוגי הביטוח, גם אם מדובר בביטוח חובה לרכב שהוא הכי בסיסי ולכאורה לא אמורים להיות פערי מחירים בין החברות, יש אפשרות להוזיל לכם את מחיר הפוליסה, במיוחד אם אתם מגיעים מכונים לפגישה, אתם יודעים מה אתם רוצים ועל מה אתם מוכנים להתפשר וכמובן באים עם מחירים מדויקים של פוליסות ביטוח מחברות אחרות, גם אם זה מהאינטרנט או חברות ביטוח ישיר. ברוב רובם של המקרים חברת הביטוח תמצא את המקום להוריד במחיר, גם אצל שירביט ביטוח רכב, ניתן להשיג הנחות לכל סוגי הביטוח, בעיקר אם אתם נהגים זהירים וללא עבר פרוע מדי על הכביש וללא תביעות יתר.
עם זאת, חברת שירביט ביטוח רכב מקשיבים לך ומנסים להבין את צרכיך. היכן שניתן להוריד מורידים ואיפה שאי אפשר לשחק במחיר הוא נשאר בעינו. השירות בשירביט והיחס ללקוח הוא מהמדרגה הראשונה.


לקבלת מידע אודות חברות הביטוח המובילות בארץ לחצו כאן : חברות ביטוח רכב .


לכתבה המלאה>>
הראל ביטוח רכב
חברת הראל ביטוח רכב היא חברת ביטוח קלאסית הפועלת כבר משנת 75' כחברת ביטוח בכל התחומים המוכרים. מבוטחי החברה נהנים משירותים ברמה הארצית המסופקים דרך סוכנויות ביטוח וסוכנים העובדים ישירות מול חברת הראל כבר שנים רבות תוך שיתוף פעולה מלא ויעיל.
חברת הראל ביטוח רכב עוסקת בכל ענפי הביטוח ומתמחית בכל מה שקשור בביטוח רכב לסוגיו : ביטוח רכב חובה, ביטוח רכב מקיף, ביטוח צד ג', ביטוח אופנוע ועוד.

חברת הראל ביטוח רכב היא חברה ציבורית והיא נסחרת בבורסה לניירות ערך בבורסה. מדובר באחת החברות הגדולות במשק הישראלי בתחום הביטוח והיא מרחיבה את עיסוקיה גם לתחום הנדל"ן, שוק ההון, הפיננסים ועוד.
בתחילת דרכה היה שמה "המשמר" – חברת ביטח קטנה של זוג עולים מגרמניה, מרגוט וארנסט בורג שמם, וההמשך היה כבר גדול הרבה יותר.

הראל ביטוח רכב

חברת הראל ביטוח רכב עוסקת בכל תחומי ביטוח הרכב : ביטוח רכב חובה, מקיף וצד ג'. כמו כן, חברת הראל אינה חוששת לבטח אופנוענים. אחד מהצעדים אותם נקטה החברה לאחרונה וזאת כדי להחזיר הביתה מבוטחים שהחלו לעשות את פוליסות הביטוח שלהם בחברות הביטוח הישיר, הם יציאות במבצעים, ביניהם מבצע הראל upgrade   . המבצע נמשך לכל אורכה של שנת 2009 והוא מתפרסם בתחנות הרדיו וגם באתר האינטרנט של חברת הראל. לפי תקנון המבצע, כל נהג מעל גיל 30  שנרשם דרך אתר האינטרנט של החברה (ממלא טופס) או מגיע דרך אחד מסוכני הביטוח שעובדים עם הראל ביטוח רכב, זכאי להנחות של 7.5% בפרמיה לאלה שיקדימו את חידושה כשבועיים לפני סיום המועד.
בנוסף, המצטרפים למבצע יזכו בחודש ביטוח חינם והרחבות נוספות. מדובר במבצע משתלם במיוחד במסגרתו גם תוכלו לבצע השוואות מחירים ביחס לחברה בה אתם מבוטחים היום. במידה ותנאי הפרמיה בחברה הנוכחית בה אתם מבוטחים טובים יותר מהמוצע לכם בהראל, ייתכן ובחברה יוכלו לבוא לקראתכם במידת האפשר ולרדת מעט במחיר, כדי שתוכלו ליהנות משירותיה.

הראל חברה לביטוח : באילו תחומים עוסקת החברה ?

עיקר עיסוקה של הראל חברה לביטוח בע"מ הוא ביטוח אלמנטארי בו נכללים כל סוגי ביטוח הרכב, ביטוחי הבריאות לסוגיהם, ביטוח חיים, ביטוח נסיעות לחו"ל וטיולים, ביטוחי סחורות, ביטוחים סיעודיים למיניהם ועוד.
הראל ביטוח רכב קשורה לחברות ביטוח גדולות בחו"ל ויש שיתוף פעולה הדדי בין החברות בכל הנוגע ללקוחות ישראליים בארץ ובחו"ל וגם לקוחות לא ישראליים.  
בין החברות המשתייכות לחברת הראל ביטוח בע"מ ניתן לראות חברות מובילות בתחומם:
הראל גמל – חברה המתמחה בקופות גמל ונמצאת בשליטתה המלאה של חברת הראל ביטוח בע"מ.
המשמר סוכנות ביטוח – חברה מייצגת של ענקיות ביטח מחו"ל כמו החברה השוויצרית "ציריך" וחברת הביטוח הגדולה בעולם – "לוידס".
בבעלות הראל חברות נוספות העסקות בפיננסים, קרנות נאמנות, נדל"ן, מסחר, אחזקות, מקרקעין ועוד.


לקבלת מידע אודות חברות הביטוח המובילות בארץ לחצו כאן : חברות ביטוח רכב .


לכתבה המלאה>>
הפניקס ביטוח רכב
הפניקס חברה לביטוח בע"מ היא אחת החברות הוותיקות בישראל והיא עוסקת בכל תחומי הביטוח. בין התחומים : ביטוח חיים וחסכון לטווח ארוך, ביטוח רכב, ביטוח רכוש, ביטוח נסיעות, ביטוח כללי, ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות ועוד.

חברת הפניקס ביטוח רכב הוקמה כבר ב-49' על ידי אחד דוד חכמי שמו. החברה עשתה דרך ארוכה עד שבשנת 78' החברה מתחילה להיסחר בבורסה בתל אביב. ב-2002 הפניקס נרכשת על ידי "קבוצת מאיר" וארבע שנים מאוחר יותר היא רוכשת 40% מבית ההשקעות אקסלנט נשואה.  כיום השליטה בחברה נמצאת אצל חברת דלק שרכשה 52% ממניותיה כשהיתר בידי קבוצת מאיר והציבור.
בחברת הפניקס חברות רבות ומוכרות מכל התחומים. בין החברות בקבוצה תוכלו למצוא את:

אגם לידרים סוכנות לביטוח – החברה מתמחה במיוחד בהסדרי פנסיה ועובדים בה מעל מאה אנשי מקצוע וכלכלנים המטפלים בכל מה שקשור בביטוח פנסיה, קופות גמל, ביטוח בריאות ועוד.
עד  120- רשת המפעילה דיור מוגן לאוכלוסיה הקשישה בתל אביב, רעננה, הרצליה וראשון לציון.
אוטסרב שירותי רכב בע"מ-  מדובר בחברת ביטוח ייחודית המאפשרת כיסוי טיפולים במוסך על תקלות ברכב. החברה מקושרת למוסכים הטובים ביותר ומאפשרות ללקוח לישון בשקט.

אקסלנט השקעות בע"מ – בית השקעות שנוסד לפני כ-18 שנה ונחשב לבית השקעות יציב אמין ומהימן. החברה נסחרת בבורסה מלפני ארבע שנים.
שקל סוכנות לביטוח – החברה הוקמה בסוף שנות השמונים וכיום היא אחת ממנהלי ההסכמים הפנסיוניים המובילה בישראל. החברה מטפלת גם בקופות גמל, ביטוי מנהלים, קרנות פנסיה ועוד.

הפניקס גמל בע"מ – החברה הוקמה לפני ארבע שנים ומתמחה בקופות גמל, ביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד.
הפניקס ניהול קרנות פנסיה בע"מ – החברה נמצאת בבעלות הפניקס חברה לביטוח בע"מ שהיא אחת מהחברות החזקות במשק הישראלי.
הפניקס חברה לביטוח בע"מ נותנת את כל שירותי הביטוח האלמנטאריים וביניהם ביטוח רכב לסוגיו וזה כולל ביטוח מקיף, ביטוח חובה, ביטוח צד ג', ביטוח אופנוע ועוד. העבודה מול חברת הביטוח הפניקס מתבצעת דרך סוכני ביטוח וסוכנויות הביטוח הנמצאות בכל עיר בישראל. העבודה מול הסוכן היא אומנם עבודה אמצעית אבל הפניקס חברה לביטוח רכב מבטיחה לך יחס אישי ככל האפשר, יחס המתקבל דרך הסוכן או סוכנות הביטוח. כמובן שבמידה ולקוח מעוניין בפגישה עם איש בחברה ניתן לתאם זאת מראש.
הפניקס חברה לביטוח רכב  בע"מ הוקמה מתוך כוונה לדאוג לביטחונם של לקוחותיה. מדובר באחת החברות הגדולות והרציניות בשוק ולא רק בתחום הביטוח. לקוחות הפניקס חברה לביטוח יודעים כי בזמן הצורך הם זוכים לכל התמיכה האפשרית ולא מדובר רק בפיצוי הכספי המגיע להם אלא הרבה יותר מזה. אנשי הפניקס מטים אוזן ומקשיבים ויטפלו בכל בעיה שצצה וקשורה לתחום הביטוח שלכם. ברגעי האמת וברגעים הקשים חברת הפניקס איתכם.


לקבלת מידע אודות חברות הביטוח המובילות בארץ לחצו כאן : חברות ביטוח רכב .
לכתבה המלאה>>
כלל ביטוח רכב
כלל ביטוח היא חלק מקב' אי.די.בי שמחזיקה את רוב מניות החברה. שותפים נוספים בקבוצת כלל ביטוח הם בנק הפועלים והיתר בידי הציבור. על פי ההערכות למעלה מ-22 אחוזים מענף הביטוח לסוגיו בישראל נמצאים בידי קבוצת כלל ביטוח. אחד מהעסוקים המרכזיים של כלל ביטוח הוא ביטוח רכב. החברה מבצעת את כל סוגי ביטוח הרכב כולל ביטוח מקיף, חובה וצד ג', וביטוח אופנועים וכלי רכב דו גלגליים.
חברת כלל ביטוח היא אחת מחברו הביטוח הגדולות בישראל והיא גם וותיקה מאוד. בחברת הביטוח כלל פועלות חמש חטיבות מרכזיות ביניהן: חטיבת ביטוח כללי הכוללת ביטוח רכב לסוגיו, ביטוח רכוש, ביטוחי פנסיה ופיננסים, ביטוחי מבנה, ביטוח עסקים ועוד.
החטיבה השנייה עוסקת בביטוחי חיים ותוכניות חיסכון ארוכות טווח בו היא מהווה הקבוצה הגדולה בארץ. בחטיבה זו מטופלות קרנות הפנסיה , עתודות פנסיה, קרנות פנסיה, קופות גמל, וכל מה שקשור בביטוחי חיים.
ביטוח בריאות גם הוא תופס מקום נכבד בפעילותה של כלל ביטוח והחברה מטפלת בלקוחות רבים בעיקר לקוחות מכבי שירותי בריאות. בין השירותים הנוספים תוכלו למצוא ביטוחי עובדים זרים, ביטוח סיעודי, ביטוח נסיעות ועוד. בנוסף מחזיקה כלל חטיבת פיננסים וחטיבת מימון ואשראי.

כלל ביטוח רכב : כל האפשרויות בביטוח מקיף

ביטוח מקיף מאפשר לבעל הרכב להיות שקט גם בדרכים וגם כשהרכב נמצא בחנייה והוא ישן שנת ישרים. כיון שחברת כלל ביטוח רכב מודעת גם למגבלות הכלכליות של בעל הרכב היא מאפשרת שלושה מסלולי ביטוח מקיף הנותנים מרחב תמרון כלכלי לפי בחירה.
ביטוח מקיף מלא בחברת כלל מקיף את כל האפשרויות: התנגשות, תאונה, ברק, אש, פיצוץ, התלקחות, גניבה או נזקי גניבה, אסונות טבע, פגיעה בזדון שלא בידי המבוטח, נזקי צד שלישי ועוד.
ביטוח מקיף ללא נזק עצמי. אינו כולל תאונות או התנגשויות אלא את כל היתר. מבוטחי פוליסה זו בדרך כלל עושים זאת כדי להיות מכוסים מפני גניבות רכב, נזקי טבע, ותביעות מידי צד שלישי.
מקיף של חברת כלל, שאינו מכסה מקרי גניבה. מכסה את כל המקרים אותם הזכרנו בביטוח מקיף מלא מלבד גניבת הרכב. מבוטחים אלה בוחרים בדרך כלל בפוליסה זו כשהרכב שברשותם אינו נחשב "גניב" במיוחד גם בגלל שנת הייצור שלו או כיון שהדגם שלו אינו אטרקטיבי במיוחד על ידי גנבי רכב.
בנוסף, כדאי להכניס לפוליסה במסגרת המקיפה גם כיסוי גניבת רדיו טייפ, שמשות וגרירה.
מגוון אפשרויות זה שמציעה חברת כלל ביטוח רכב מאפשרת ללקוחותיה לבצע בדיוק רב את הביטוח המתאים  להם ביותר על פי צרכיהם מבלי לשלם על סעיפים שאינם נחוצים להם בפוליסת הביטוח.
בנוסף, כלל ביטוח רכב תיתן לכם הצעה אטרקטיבית לביטוח חובה וביטוח צד ג'. הקשר עם חברת כלל ביטוח יכול להתבצע דרך אתר האינטרנט שלה או דרך סוכנויות הביטוח ברחבי ישראל.

לקבלת מידע אודות חברות הביטוח המובילות בארץ לחצו כאן : חברות ביטוח רכב .
לכתבה המלאה>>
AIG ביטוח רכב
חברת AIG ישראל היא חברת ביטוח מוכרת בארץ כבר למעלה מ-14 שנה והיא אחת מהחברות העוסקות בתחום ביטוח ישיר בישראל. AIG ישראל – AMERICAN INTERNATIONAL GROUP וקבוצת עוקר הן השותפות בחברה בארץ.
AIG ביטוח רכב (אך לא רק) מספקת את כל שירותי ביטוח הרכב כולל ביטוח מקיף לרכב, ביטוח חובה, ביטח צד ג' וביטוח אופנוע, עם כל התוספות וההרחבות הנלוות.  לחברה עוצמה פיננסית שנרכשה במהלך שנות פעילות רבות בענף הביטוח בכל רחבי העולם, פעילות שהחלה דרכה עוד בשלהי שנות ה-20 של המאה הקודמת בארצות הברית. מדובר, אם כן, בענק ביטוח שנכון לסמוך כל שירותיו ועל הביטחון שהוא מעניק למבוטחיו.

AIG – חברת הביטוח הגדולה בעולם

מעבר להיותה חברת ביטוח הכוללת בתוכה את כל שירותי ביטוח רכב, הרי שהחברה הפכה כבר לפני שנים רבות למותג בפני עצמו בעולם הביטוח. החוזים הגדולים והיוקרתיים ביותר בענף הביטוח בארצות הברית ועם הגופים המסחריים הגדולים ביותר במעצמה הפיננסית הזו נחתמו יחד עם AIG ביטוח. לחברה גם חברות בת גדולות העוסקות בכל תחומי הביטוח בין אם בשוק המסחרי וגם בשוק הפרטי, החל מביטוחי מבנים גדולים, עסקים, ספינות, מטען ועד ביטוח רכב לסוגיו, ביטוחי דירה, ביטוח משכנתא ועוד. בחברה מועסקים קרוב למאה אלף עובדים ברחבי העולם ויש לה למעלה מ-53 מיליון לקוחות. אכן מדובר
בענקית ביטוח ובכלל בטייקון.

AIG ביטוח רכב בישראל

חברת AIG מבטחת בארץ מכוניות כבר מ-1996. החברה הייתה מגופים הראשונים המוכרים פוליסות ביטוח רכב ודירה בשיטת הביטוח הישיר, כשלקוחותיה מבצעים את העסקאות דרך הטלפון מול נציג החברה וכרטיס אשראי. בהמשך נשלחה הפוליסה אל הלקוח באמצעות דואר ישראל. במקרים דחופים יותר, כמו ביטוח חובה, זה יכול להגיע על ידי שליח, להישלח במייל או בפקס, עד הגעת הניירת המקורית לבית הלקוח.
בין שירותי הביטוח שמעניקה חברת AIG ביטוח, תוכלו ליהנות מביטוח חיים, ביטוח רכב, ביטוח אופנוע, ביטוחי רכוש, ביטוח מסחרי, תאונות, כל סוגי הרכוש ועוד.
כיום ניתן לבצע רכישת פוליסת ביטוח ישיר מהחברה לא רק באמצעות הטלפון ונציג השירות, אלא בצורה פשוטה דרך אתר החברה ותשלום באמצעות כרטיס אשראי. כך תוכלו, מבלי להמתין בתור, או לחכות לניירת, לעשות ביטוח רכב חובה, מקיף או צד ג' דרך מסך המחשב.
AIG ביטוח רכב בישראל נמצאת בתחרות בעיקר עם שיטות הביטוח הישנות הפועלות באמצעות סוכני ביטוח או סוכנויות ביטוח המתווכת את הלקוח לחברה. התחרות הנוספת השנייה היא "בתוך המשפחה", משפחת הביטוח הישיר. בין החברות המתחרות הן חברת ביטוח ישיר  (הקש על החמש), וחברת תשעה מיליון (זה לא כסף).
היתרונות המרכזיים של חברות ביטוח ישיר, הן קלות הביצוע, המהירות והחיסכון אותו מרוויח הלקוח כתוצאה מהיעדר גורם מתווך בין החברה ללקוח.
חברת AIG ביטוח, מתגאה בתרומתה הגדולה לקהילה.


לקבלת מידע אודות חברות הביטוח המובילות בארץ לחצו כאן : חברות ביטוח רכב .

לכתבה המלאה>>
איילון ביטוח רכב
חברת איילון ביטוח שהוקמה ב- 76'  על ידי לוי יצחק רחמני ובשיתוף עם חברת ביטוח מחו"ל, היא חברת ביטוח שהתמחתה בתחילת דרכה בעיקר בביטוחי מקצועיים ובתחומי הנדסה, ביטוחי חיים ורכוש. כיום החברה היא בעלת פעילות ענפה בכל תחומי הביטוח כולל ביטוח אלמנטארי, ביטוח רכב לסוגיו. החל משנת 87 הונפקו מיניות החברה לציבור.

איילון ביטוח – תחומי העיסוק העיקריים

ביטוח רכב חובה – הביטוח הבסיסי המחויב על פי חוק לכל נהג בישראל. מדובר בביטוח שמכסה כל פגעי הגוף הנגרמים לנהג הרכב, לנוסעיו ולכל מי מהמעורבים בתאונה כולל הולכי רגל ונוסעי הרכב השני. הביטוח כולל כיסוי לטיפולים ושיקום במקרה הצורך. גם מי שלא היה מעורב פיזית בתאונה, אך נפגע נפשית מכוסה באמצעות הביטוח.

ביטוח מקיף וצד ג' – מדובר בביטוח רכוש לכל דבר ועניין. ביטוח מקיף בחברת איילון ביטוח, כולל כיסוי על כל הנזקים לרכוש הנגרמים בזמן תאונה, גניבה, שריפה או כל אירוע חריג אחר שגורם נזק לרכוש, בין אם מדובר בנזק הפיך הדורש תיקון או נזק בלתי הפיך המכונה בלשון העם TOTAL LOSS . במקרים אלה תכוסה מאלף ועד תיו, למעט תשלום סכום פעוט כהשתתפות עצמית. במידה וכחלק מתשלום הפרמיה שלך אתה משלם עבור ביטול ההשתתפות תהיה פטור מתשלום זה. ביטוח מקיף כולל גם כיסוי במקרי תביעה על ידי צד שלישי שהיה מעורב בתאונה ודורש פיצוי עבור פגיעתך בו.
למי שרכבו ישן מדי מכדי לבצע לו ביטוח מקיף יכול להסתפק בחובה וביטוח צד ג' שנותנים כיסוי מספק לצרכיו.
ביטוחים נוספים אותם מבצעת החברה עבור לקוחותיה הם ביטוחי חיים הכוללים לא עלינו מוות, אובדן כושר עבודה, נכות, מחלות, טיפולים ועוד. ברוב התוכניות הללו ניתן לשלב את מרכיב תוכנית החיסכון. חברת איילון ביטוח מבצעת גם את כל סוגי ביטוח הרכוש, ביטוחי משכנתאות, מטענים והובלות, ביטוחים הנדסיים, ביטוח עובדים זרים, פנסיה, קופות גמל, ביטוחים לעסקים בכל התחומים וביטוחים מקצועיים, שוקי הון ועוד.
כחלק מחזונה, מטפחת חברת איילון ביטוח רכב, בעיקר את כוח האדם בחברה ומקפידה על כך שיהיה איכותי ובעל תודעת שירות גבוהה ללקוחותיה. לא רק עובדי החברה מחויבים באיכות השירות, אלא למעלה מ-1,100 סוכני ביטוח וסוכנויות ביטוח ברחבי ישראל הפועלות בשיתוף פעולה מלא עם איילון ביטוח, מכירים את הסטנדרטים הגבוהים של החברה ועובדים מול הלקוח ביוקר, אמינות ומתן יחס אישי לאורך כל הדרך ובעיקר במצבים הקשים.
בכלל, סוכני הביטוח והסוכנויות הפועלים בשיתוף פעולה עם חברת איילון ביטוח וגם עובדי החברה יוצרים יחד אווירה של משפחה אחת גדולה שתורמת בסופו של דבר ללקוחותיה המרוצים של איילון.


לקבלת מידע אודות חברות הביטוח המובילות בארץ לחצו כאן : חברות ביטוח רכב .

לכתבה המלאה>>
ביטוח רכב 9000000
כולנו כבר יודעים שתשעה מיליון או 9,000,000 זה לא כסף זה ביטוח רכב או כל סוג ביטוח אחר שתחשבו עליו. חברת הביטוח תשעה מיליון או איי.די.איי חברה לביטוח בע"מ היא אחת מחברות הביטוח הישיר בישראל. כדי לבצע ביטוח רכב, שירה, רכוש, ביטוח חיים, בריאות ועוד, אין צורך לעבור דרך סוכן ביטוח, אלה פשוט להרים טלפון 03-9000000 ואתה כבר בעניינים.
חברת ביטוח 9000000 או איי.די.איי חברה לביטוח, החלה דרכה במכירת פוליסות ביטוח רכב ודירה, כשבהמשך היא מרחיבה פעילותה וחודרת לענפי ביטוח אחרים בשיטת ביטוח ישיר. כיום מבטחת החברה לקוחות רבים בתחום הבריאות, ביטוחי משכנתא, ביטוח עסק, מבנה, ביטוחי חיים ועוד תחומים.
כל סוגי הביטוח ניתנים לרכישה באמצעות הטלפון מול נציג שירות או דרך האינטרנט.
את רוב מניותיה של איי.די.איי – 9000000 מחזיקה ביטוח ישיר השקעות פיננסיות שבידיה של צור שמיר בע"מ. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב.
חברת ביטוח רכב 9000000 מבססת את פעילותה על ביטוח ישיר ומאמינה כי לא צריך גורם מתוך בין חברת הביטוח ללקוח. בשיטה זו, מאמינים בחברה, מוזלות עלויות הפוליסה והלקוח נהנה מיחס טוב יותר באופן ישיר מול החברה, תוך מתן אמון הדדי בין שני בצדדים, שברוב המקרים אינם רואים האחד את השני.
אידיאולוגיה זו מושתתת על העיקרון של הדדיות, אמינות, מקצוענות זריזות, יעילות ואכפתיות מהלקוח. תשעה מיליון ביטוח רכב הוכיחה בכל המקרים כי היא עומדת בהתחייבויות מול הלקוח במקרים בהם נזקק לה, במקרי גניבה, תאונה או כל אירוע לא צפוי אחר שגרם לאי נוחות, פגיעה ברכוש או חלילה בגוף. נציגי החברה מגלים אוזן קשבת, אכפתיות ומעורבות ישירה מרגע המשבר ועד לפתרונו.

ביטוח רכב ב- 9000000  : הכי טוב, הכי פשוט

לקוחותיה של תשעה מיליון יכולים ליהנות מכל סוגי ביטוח הרכב, החל מביטוח רכב מקיף, ביטוח רכב חובה, צד ג' וביטח אופנוע. ביטוח מקיף בחברה יקנה לכם מלבד כיסוי הנזק גם סיוע משפטי במידה והנזק או התאונה מגיעה לבית המשפט, או כשיש חשד לפלילים, גרירה, במקרה הצורך, שמשות, רכב חלופי במקרה שנתקעתם או שהאוטו במוסך, ביטוח מיוחד לחייל ועוד. במידה ותבטחו את רכבכם דרך אתר האינטרנט של החברה, תזכו להנחה של 25% בפוליסה.

9000000 ביטוח רכב : שירות ייחודי – מעקב אחרי הפוליסה באינטרנט

חברת ביטוח רכב תשעה מיליון מאפשרת ללקוחותיה לעקוב כל העת אחר הפוליסה באינטרנט באמצעות קוד כניסה אישי. הזנה של מספר תעודת הזהות והפרטים האישיים תחשוף אותך לכל הניירת שלך, לקבל הנחיות מפורטות לפני הצורך, ריכוז רשימת מוסכי ההסדר הקרובה ביותר למקום מגוריך, רשימת ספקי השירותים של ביטוח רכב, כיצד מזמינים שירותי גרירה, טיפים לבעלי אופנועים ועוד. הכי פשוט תשעה מיליון ביטוח רכב.


לקבלת מידע אודות חברות הביטוח המובילות בארץ לחצו כאן : חברות ביטוח רכב .לכתבה המלאה>>